200₺ ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

Makaleler » Makale » Online Mağazada Ayakkabı Seçimi!

Online Mağazada Ayakkabı Seçimi!

Online Mağazada Ayakkabı Seçimi!

Beğendiğiniz modelin boyutsal ızgarasını dikkatlice inceleyin. Çok dar ve doku olarak kalitesiz ayakkabılar ayaklarınıza zarar verebilir. Ayakkabı konforu her halükârda önemlidir ve yürüyüşünüzü bile değiştirebilir. Ve bu kalitede bir ayakkabı hızla değersiz bir hale gelecektir. Her ülkede ayakkabı boyutları farklıdır. Beğendiğiniz modeldeki fotoğrafı büyüterek ayakkabıları görüntüleyin. Ayakkabıdaki hatların ne kadar iyi yapıldığı, tabanın dikildiği veya yapıştırıldığı gibi işlemleri fark etmek önemlidir.

Kış / sonbahar için ayakkabı seçerseniz ürün üzerindeki nemin en dibe ulaşmaması gerektiğini unutmayın, aksi takdirde ayaklarınız ıslanır. Kış modelinin, aniden buz üzerinde kaymasına izin vermeyen belirgin bir sırt ile tabana sahip olması önemlidir. Ayrıca kalın ve sabit bir topuk seçimi daha iyidir ve şimdi çok modadır!

Kaliteyi seçin! Ucuz ayakkabılar sadece cebinize iyi gelecek olanlardır. Ayağınız daima kaliteyi ister bunu unutmayın. Ayakkabılardan tasarruf etmek ayaklarınıza zarar vermek demektir. Gerçek deri, süet veya nubuk, duruma göre ayırt edilir. Görünüşünü daha uzun süre korur, nemi ve donmayı daha iyi tolere eder. Deforme olmaz ve çatlamaz. Doğal olmayan malzemeler kullanılarak yapılan ayakkabılar mantar hastalıklarının ortaya çıkmasına yol açar ve ayaklarınızın nefes almasını önler. Ayakkabı seçerken bakım ürünlerini de unutmayın. Bu özellikle nem ve kirlilikten uzak tutulması gereken güzel bir çift süet ve nubuk ayakkabılar için çok daha önemli olacaktır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır