200₺ ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

Makaleler » Makale » Kırmızı Elbise Kombini İçin Ayakkabı Seçimi!

Kırmızı Elbise Kombini İçin Ayakkabı Seçimi!

Kırmızı Elbise Kombini İçin Ayakkabı Seçimi!

Kırmızı bir elbise her kadın için gardırobunun olmazsa olmazı. Ancak, bu kadar canlı ve kışkırtıcı olan bir renk tonu, birkaç soruyu akla getiriyor. Kırmızı bir elbiseyi kombinlemek için hangi ayakkabılar gerekiyor? Bugünün makalesinde size dört ayakkabı fikri vereceğiz.

Kırmızı elbiseler zarafetiyle dikkat çekiyor. Onlarla birlikte kendimizi iyi ve güzel hissediyoruz. Çünkü en cesur tarafımızı telaffuz ediyorlar. Ama elbette, ayakkabılarla birleştirirken başarısız bir kombin yaratmak istemiyoruz. Kırmızı, kendi başına tüm gözleri üzerine çeken bir renktir ve onu düzgün bir şekilde birleştirmek her zaman kolay değildir. Kötü bir kombinasyonun, iletmek istediğimiz zarafeti veya stili bozabileceğinden korkuyoruz.

Açıkçası, ayakkabı seçimi elbisenin türüne bağlı olacaktır; daha buharlı veya daha sıkı ise farklı ayakkabı türü seçimi yapılır. Uzun veya kısa ise tercihiniz çok daha farklı olacaktır. Gitmeniz gereken herhangi bir buluşma olabilir. Farklı bir etkinliğe katılmak, düğün yapmak, yürüyüşe çıkmak veya romantik bir akşam yemeğine gitmek aynı şey değildir. Bu faktörlere göre, ayakkabı seçimi farklı olacaktır, ancak farkı durumlarda kırmızı elbiseniz için mükemmel ayakkabıları seçebilmeniz için size bazı fikirler vereceğiz.

 

Kırmızı Elbisenin Altına Altın veya Gümüş Ayakkabı

Altın ayakkabı ile kırmızı elbise iyi bir tercih olacak. Gümüş ve altın ayakkabılar kırmızı elbiselerle mükemmel bir şekilde eşleşir. Niyetiniz daha farkedilmeden gitmekse gümüş olanları tercih etmelisiniz. Veya her adımda tüm gözleri üzerinize çekmek için ve cazibe vermek istiyorsanız altın olanları tercih etmelisiniz. Gümüş ayakkabı veya altın rengi ayakkabı kullanımındaki ayrım kırmızıyı yumuşatmak veya daha hassas bir stil sağlamak olacaktır.

 

Kırmızı Elbise Muhteşem Bir Çift Siyah

Bu kombinasyon bir klasik ve gerçek şu ki her zaman işe yarıyor. Bu bir klasiktir ve siyah hayat kurtarır. Ancak kırmızı zarif bir elbisenin altında çok daha can alıcı görünecektir. Ayrıca bir akşam etkinliği olarak da gündüz kutlamalarında da uyum sağlıyor olacaksınız. Siyah ayakkabılar her zaman zarafeti ve şıklığı aynı anda sunuyor. Aradığımız şey tam olarak da bu değil mi?

 

Kırmızı Elbise İle Hayvan Baskı Ayakkabılar

Hayvan desenli ayakkabılar bir trend ve kırmızı elbiselerle harika görünüyor. Yani kendini şık olmaya adamış bir alışveriş sever olarak hayvan baskılı ayakkabılar dolabınızın olmazsa olmaz bir parçası. Kendiniz şık ve cesur hissetmek istiyorsanız bu kombinasyonu kaçırmamalısınız. Baskının leopar, yılan veya zebra olması önemli değil. Önemli olan kırmızı elbisenin ve güzel bir çift ayakkabının üzerinde kendinizden emin bir şekilde adım atıyor olmanız.

 

Beyaz Ayakkabı İle Parlak Bir Görünüm

Birkaç yıl önce beyaz ayakkabılar ve özellikle beyaz ayak bileğindeki spor ayakkabılar yapışkan ve modası geçmiş olarak kabul edildi. Ama her zaman olduğu gibi, moda bize her şeyin geri döndüğünü gösterir. Son zamanlarda beyaz ayakkabıları kırmızı bir elbiseyle birleştirmek, görünümünüzle tüm gözleri büyüleyici bir şekilde çekiyor.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır